Wirtualne asystentki

Wdrażanie usprawnień

Usprawnienia to temat bardzo rozległy i niekiedy wielopoziomowy, bo mogą być to działania techniczne, procesowe, marketingowe czy z poziomu zarzadzania. Pewnie zastanawiasz się jak moglibyśmy Ci pomóc? Tu musimy zaprosić się do rozmowy, do wstępnej analizy sytuacji i Twoich potrzeb. A my patrząc na to świeżym okiem wskażemy drogowskaz do zmian a co najlepsze pomożemy je wdrożyć. To kiedy moglibyśmy się umówić na rozmowę?

Projekty graficzne

Proporcje, trendy, kolory, niebanalny pomysł…- wszystkie te elementy zdejmiemy z Twoich barków i przygotujemy dla Ciebie logo, wizytówki, banery i wszystkie inne projekty graficzne jakie Ci się zamarzą. Nas nie ogranicza wyobraźnia ani kreatywność, ogranicza nas tylko jeszcze brak informacji co mamy dla Ciebie przygotować.

Strony WWW – od 1100 zł

Co jest wizytówką firmy w świecie online? Jego strona www. Może być prosta a może być rozbudowana, może być nowoczesna a może być klasyczna ważne aby wyrażała prawdziwe „ja” Twojej firmy i godnie reprezentowała to co chcesz zaprezentować światu. To na kiedy potrzebna Ci Twoja internetowa wizytówka?

Sklepy internetowe – od 4000 zł

Sklep internetowy jest to przestrzeń w której Twój klient powinien poczuć się tak jakbyś oprowadzał go po swoim sklepie między alejkami kategorii i opowiadał o swoich produktach, doradzał, podpowiadał a przede wszystkim zachęcał do cyklicznych zakupów. Zbudowanie tak intuicyjnego sklepu to nie lada wyzwanie, jeśli chcesz sprostamy temu zadaniu razem, to kiedy zaczynamy współpracę?

Obsługa sklepów internetowych – od 50 zł/h

Aby móc rozwijać swoją firmę, potrzebujesz czasu. A tu trzeba zaktualizować opis produktu, wstawić kilkadziesiąt nowych, dopasować zdjęcia i w dodatku kilkanaście pytań od klientów. Nie musisz pracować po nocach, my to wszystko i wiele więcej zrobimy za Ciebie. Co chciałbyś, żebyśmy zrobili w pierwszej kolejności?

Asystent / Concierge – 55 zł/h

Czy wiesz, że możesz mieć prywatnego asystenta w dodatku takiego który cały czas jest z Tobą? Wystarczy sms, rozmowa telefoniczna czy mail i my reagujemy na Twoje potrzeby- znajdziemy usługi, noclegi których potrzebujesz na już. Zamówimy obiad, sprawdzimy skrzynkę mailową, umówimy Cię do lekarza, będziemy dbać o Twój kalendarz. Oddeleguj nam zadania, które pomogą uwolnić Twój czas.

Plany marketingowe - od 1500 zł

Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, zdobyć wiernych klientów, wykorzystać szanse pojawiające się na rynku? My wiemy, że tak. Dlatego przygotujemy Ci plan marketingowy, który stanie się częścią Twojego biznesplanu/strategii zarzadzania. Nie musisz już się zastanawiać jak to zrobić, my po wnikliwej analizie przygotujemy plan marketingowy dla Ciebie.

Analizy rynkowe

Masz przed sobą ważne decyzje biznesowe albo chcesz rozwijać swoją firmę? Analiza rynkowa to usługa szyta na miarę- zaproponujemy Ci wnikliwą analizę rynku dokładnie pod Twój produkt czy usługę. Elementy raportu dopasujemy tak, aby decyzje które zamierzasz podjąć były oparte o konkretne dane i pozwoliły Ci patrzeć spokojnie w przyszłość.

Polskie ePłatności
NeedPrint
AdRino
 

Kontakt

ProContact logo

Zapraszamy do kontaktu.
Dla ułatwienia możesz skorzystać
z formularza kontaktowego.

perm_phone_msg

Telefon kontaktowy:

+48 730 301 010

Sprawdź nasz profil

Facebook
Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.